[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Текст” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

lietošanas noteikumi

Interneta vietne https://brings .lv ir Balarama IK īpašums un ir šī uzņēmuma pārvāldīta.  Šie noteikumi ir juridisks līgums starp Jums un Brings.lv vienti.

tiek uzskatīts, ka Brings.lv apmeklētaji ir iepazinušies un piekrīt ievērot šos noteikumus, bez kāda veida atrunām un izmaiņām.

Balarama IK patur tiesības vienpusēji ieviest izmaiņas noteikumos bez iepriekšēja brīdinājuma.

Vispārējie noteikumi

Jūs piekrītat izmantot Brings.lv, Vegānu kastes Brings Vegan Box pasūtīšanai uz Jūsu izvēlēto termiņu ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu.  Lai izmantot Brings.lv piedāvāto pakalpojumu, Jums jābūt pilngadīgam (vismaz 18 gadus vecam). Jūs uzņematies atpildību par pasūtījumā norādīto datu pareizību ( Adrese, Vārds, Uzvārds, tālruņa numurs).  Jūs apstiprinat, ka pasūtījumu veicat savā vārdā, veicot pasūtījumu kā dāvanu, tas jānorāda pasūtījuma formā. Jūs apstiprinat, ka visa Jūsu norādīta informācija ir patiesa.  Jūs piekrītat neizmantot Brings.lv vai jebkādu tajā norādīto informāciju, nelikumīgu vai prettiesisku darbību veikšanai. Kā arī nepublicēt un neizmantot jebkādu informāciju bez norādes ( saites) uz informācijas avotu Brings.lv

 

Vietne:

Visai Brings.lv izvietotai datiem ir  informacionāls raksturs un tie nevar  tikt uzskatīti par pilnīgiem vai  galīgiem.

Brings.lv noradītā informācija par  komplektāciju, ārējo izskatu, un produktu raksturojumu var atšķirties no  patiesām raksturojuma un  var tikt mainīta jebkurā laikā.

Saites uz produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvā trešās personas tiek publicētas informācijas sniegšanai un nevar tikt uzkskatītas kā Brings.lv atbalstītas vai ieteiktas.

Jūs piekrītat, ka Brings.lv izvietos sīkdatus (“cookies”) jebkurā Jūsu lietotā datorā, vai viedierīcē lietojot Brings.lv. Tas ir nepieciešams, lai uzlabot vietnes darbību,  apkopojot informāciju par vietnes darbību.

Jūsu piekļuve brings.lv  vietnei var tikt ierobežota, lai nodrošināt vietnes tehnisko apkalpošanu, vai izmaiņas. Tādā gadijumā, ja vietne nav pieejama ziņojiet mums par izmaiņām jūsu pasūtījumā, vai citu informāciju pa e-pastu : info@brings.lv.

Saites uz trešo personu  vietnēm

 

Brings.lv var saturēt informāciju par trešo personu vietnēs.  Pāreja uz jebkuru citu interneta- resursu  caur  Brings.lv izvietoto saiti ir katra lietotāja paša risks. Brings.lv nenes atbildību par tajās izvietotās informācijas un datu pareizību vai precizitāti. Brings.lv nodrošina saišu izvietošanu ērtībai, tas nenozīmē, ka Brings.lv atbalsta šo vietņu saturu, vai piekrīt norādītajai informācijas.

 

Intelektuālais īpašums

Visas tiesības uz informāciju, grafiskiem attēliem, tekstiem un  citu brings.lv izvietoto informāciju piered Balarama IK,  kā arītrešām personām ar ko  Balarama IK ir sastādīti attiecīgi līgumi.

Jebkura augsākminētā informācija nevar publicēta un izmantota vai nodota trešām personām labuma gūšanai bez iepriekšējas brings.lv rakstiskas piekrišanas.
Apeklētājs var skatīt, lasīt un izdrukāt Brings.lv esošo informāciju, privātai lietošanai vai lai pieņemt lēmumu par pasūtījuma veikšanu Brings.lv.

Visiem Brings.lv publicētiem logotipiem un prečuzīmēm ir informatīvs raksturs.

Pasūtījums.

Veicot pasūtījumu Brings.lv Jūs piekrītat saņemt Kastes ar Vegānu produktiem “Brings Vegan Box” uz Jūsu norādīto adresi, Jūsu izvēlētajā laika periodā.

Pasūtījums tiek pieņemts tikai Brings.lv vietnē, telefoniski pasūtījumi netiek apstrādāti vai pieņemti.

Viens pasūtījums tiek sūtīts uz vienu piegādes adresi un nevar tikt dalīts.

Pēc pasūtījuma veikšanas  Jūs saņemsiet e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi no brings.lv  klientu menedžera, kas apstiprinās, ka Jūsu pasūtījums ir pieņemts.  Ja neesat saņēmis apstiprinājumu, lūdzu pārbaudiet “junk mail” vai “spam mail”mapes.
Klients nes atbildību par sniegto datu pareizību, patiesīgumu , kas tiek norādīti pasūtījuma noformēšanas procesā. Kā arīklient ir brīdināts par sekām, kas var rasties nepatiesu ziņu sniegšanas  gadījumā. Ja esat norādījis nepatiesas , neprecīzas vai nepareizas ziņas  (Adrese, Tālr. Nr,  Vārds, uzvārds, e-pasts) un ar Jums nav iespējams sazināties  kastes piegādei – pasūtījums tiek anulēts ( tiek uzskatīts par izpildītu).

Kastes saturs

Kastes saturs var atšķirties katru mēnesi atkarībā no  produktu esamības noliktavā.

Katra kaste atur vismaz 5- 8 produktus.  Visi šie produkti ir  vegāniski (nesatur gaļu, zivis, olas, pienu vai to produktus), bet var saturēt eļļas, augu taukus, kā arī riekstus, glutēnu, ogas, medu  un citus izplatītus alergēnus.  Pārbaudīt vai produkts satur alergēnus pirms produkta lietošanas ir lietotāja pienākums un  atbildība.

Apmaksa

 

Visas mūsu cenas ir norādītas Euro.
Veicot pasūtījumu klients veic apmaksu ar kredīt/debetkarti MasterCard, Visa, Maestro. Apmaksa tiek iekasēta par sniegto pakalpojumu un piegādi. Pasūtot kasti uz vairākiem mēnešiem, maksājamā summā tiek ierēķināts  kastes maksa un piegād izvēlētam mēnešu skaitam. Apmaksas laikā minētā summa uzreiz tiks noņemta no Jūsu kartes.

Jūs piekrītat neuzlikt brings.lv par bankas izmaksām, kas radušies apmaksas laikā.

Brings.lv patur tiesība mainīt pakalpojuma cenas jebkurā laikā.

 

Aizsardzība pret krāpšanos.

Jūs varat anulēt pasūtījumu, jebkurā laikā, ja ir notikusi Jūsu kartes  nelikumīgā izmantošana.

Brings.lv patur tiesības apturēt pakalpojuma izmantošanu jebkura brīdī bez iemesla nosaukšanas un brīdinājuma.  Viens no iemesliem, kāpēc tas var tikt darits, ja netiek ievēroti šie noteikumi.

Pasūtījuma apstrādes procesā mēs varam pārbaudīt pasūtījumu uz krāpšanas vai pretlikumības darbības veikšanu. Brings.lv patur tiesības atteikties no pasūtījuma izpildis ja ir radušās aizdomās par krāpniecības mēģinājumu.  Ja  ir konstatētas aizdomas uz krāpniecīas mēģinājumu , Brings.lv  var atteikt Jūsu pasūtījuma izpildi, vai sazināties ar Jums caur Jūsu norādītiem  tālr. Nr. Un e-pastu, lai apstiprināt esošos datus.  Šie noteikumi ļauj aizsargāt mūs un mūsu klientus no krāpšanas.

 

Piegāde

Jūsu kaste tiks izsūtīta mēneša pirmās nedēļas laikā, ja pasūtījums tika noformēts līdz iepriekšējā mēneša 25.datumam.

Šobrīd sūtījumu piegādei izmantojam Latvijas Pasta un Omniva, pakalpojumus, Latvijas Pasta pakalpojumus izmantojam sūtījumu piegādei ārpus Latvijas. Brings.lv patur tiesības izmantot alternatīvas piegādes metodes, bez iepriekšējā paziņojuma.

Brings.lv nenes atbildību, par kavējumiem, kas radušies ārpus mūsu kontroles, un ir saistīti ar piegādi, kā arī ir attiecināmi uz nepareizi sniegto piegādes adresi.

Sūtījumi, kas tiks sūtīti ārpus Eiropas Savienības var tikt aplikti ar muitas nodevām, kas būs sūtījuma saņēmēja atbildība.

Pasūtījuma atcelšana

Klients ir tiesīgs atcelts pasūtījumu jebkurā laikā ,  atsūtot attiecīgu pieprasījumu no pasūtījumā norādītā e-pasta uz info@brings.lv .  Ja pasūtijums jau tik izsūtīts – tā summa netiks atgriezta.  Ja pasūtījums vēl netika izsūtīts,  samaksātā summa tiks atgriezta uz kartes, no kuras tā tika noņemta atskaitot komisijas maksu 20% apmērā no  samaksātās summas.

 

Klienta dati

 

Brings.lv apņemas neizplatīt klienta datus trešām personām, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams pakalpojuma izpildei ( piegāde).

Norādot  savu e-pastu pasūtījumā, Jūs piekrītat saņemt piedāvājumus un aktuālo informāciju no  Brings.lv.

 

Piegādes adreses maiņa

Lai izmainīt piegādes adesi turpmākiem pasūtījumiem, lūdzu nosūtīet attiecīgo pieprasījumu no pasūtījumā reģistrētā e-pasta adreses uz info@brings.lv Brings nevar mainīt adresi jau izsūtītiem sūtījumiem.

 

Strīdu šķiršana

Visi strīdi tiks izskatīti sarakstes veidā, elektroniskā veidā uz e-pastu info@brings.lv
Ja vienošanos netiks panākta, strīds var tikt nodots šķīrejtiesā saskaņā ar LR likumdošanu.
Esošā konfidencialitātes politika un neteikumi darbojas saskaņā ar LR spēkā esošu likumdošanu.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]